UA-115405427-1

apie Astrologiją » Kam reikalingas asmeninis gimimo horoskopas?

     Pirmiausia reikėtų akcentuoti, kad astrologija – tai ne aiškiaregystė. Gerai įsigilinus į astrologiją pasidaro aišku, kad mes galime koreguoti savo gyvenimą, nes mes visada turime pasirinkimą... Būtent astrologija gali parodyti, kada tinkamas laikas svarbiems sprendimams, o kada geriau susilaikyti nuo permainų. Kada derėtų dėti maksimalias pastangas siekiant tikslo, o kada geriau tyliai, kaip pelytei, prakentėti numatomą periodą. Išmanant astrologiją pasidaro aišku, kad visi gyvenimo periodai yra laikini, kad gyvenimas, tarsi ekonominė kreivė – gerus periodus keičia blogi, blogus – geri. Nė vieno žmogaus likimas nenuskriaudė iš visų pusių – vienam duota šlovė ir garbė, kitam finansinis stabilumas. Vienam duotas svajonių sutuoktinis, o kitam šaunūs vaikai. Žinoma gimstama ir laimės kūdikiu - tokiems žmonėms sekasi viskas, kuo jie beužsiimtų.

   Asmeninis gimimo horoskopas parodo mūsų prigimtines savybes, charakterio teigiamas ir neigiamas puses, sėkmingas ir ne tokias sėkmingas gyvenimo sritis. Astrologija nėra vienareikšmis antspaudas, tačiau pagal statistiką žmogus paprastai nuo savo prigimtinių duomenų nenutolsta. Jo gimimo horoskope esančios planetinės padėtys daugiau mažiau reiškiasi per visą gyvenimą. Asmeninis horoskopas reikalingas tam, kad žmogus žinotų, ką atsinešė į šį pasaulį ir kaip jam išvengti problemų.

     Šiais laikais didžiulė galybė žmonių dirba darbą, kurio nemėgsta, gyvena tarsi ne savo gyvenimą. Būtent asmeninis gimimo horoskopas gali padėti išanalizuoti save, įsigilinti, kodėl traukia vieni dalykai ir visiškai nedomina kiti.

    Be jokios abejonės dar keli svarbūs faktoriai, darantys įtaką žmogaus asmenybei – tai auklėjimas ir gyvenimo aplinka. Būtent šie dalykai turi įtakos prigimtinėms duotybėms. Tai puikiai paaiškina toks dalykas, kad žmogui iš nekilmingos ir prastos šeimos net ir su puikiais duomenimis kur kas sunkiau gyvenime „prasimušti“, o kartais net ir turtingų ir įtakingų tėvų vaikas nueina šunkeliais.