UA-115405427-1

ASTROLOGIJOS STUDIJOS » SVARBIAUSIOS ASTROLOGINĖS PADĖTYS HOROSKOPE

Ascendentas, saulė ir mėnulis

     Žmogaus horoskope svarbiausios yra trys astrologinės padėtys: tai ascendentas (kylantis ženklas rytinėje horizonto pusėje), saulės ženklas bei mėnulio ženklas.

     Pats svarbiausias yra ascendentas, kuris rodo, koks ženklas realiai atspindės asmenybės bruožus. Tiesa, gali būti taip, jog kito ženklo padėtis horoskope tampa svarbesnė, jeigu tam tikrame ženkle susidarys planetų sankaupa arba ascendentą valdanti planeta egzaltuos. Tarkime žmogus su kylančiu ženklu dvyniuose turės daugiau mergelės ženklo bruožų, jeigu ascendento valdovas merkurijus bus mergelės ženkle kartu su saule ir mėnuliu. Tokiu atveju žmogus praktiškai atspindės mergelės ženklą, tačiau visuomenėje bus linkęs save parodyti su dvynių ženklo prieskoniu.

     Taip pat svarbios padėtys horoskope yra saulės padėtis ženkle ir būste bei mėnulio padėtis ženkle ir būste.

      Rytų astrologija prognozuoja ateitį remdamasi mėnulio padėtimi horoskope ir lagna (ascendentu). Tuo tarpu Vakarų astrologijoje svarbesnė saulė. Analizuojant daugybę astrologijos sistemų galima pastebėti, jog randami periodiški atitikimai ir gyvenimo kelias susiveda į vieną darnią visumą. Svarbiu dalyku tampa tai, kiek žmogus suinteresuotas savo materialia išraiška ir kiek jam svarbi jo siela.

    Straipsnis apie Rytų ir Vakarų astrologijos skirtumus:

"http://www.mirachoshoroskopai.lt/straipsniai-2/lt/"