UA-115405427-1

KAINOS » Dažniausiai astrologui užduodami klausimai

     Iš manęs jūs neišgirsite jokių bendrųjų prognozių ir pranašysčių, kad jupiteris keliaudamas per svarstyklių ženklą atneš visuotinę sėkmę svarstyklėms, o saturnas ilgai ir nuobodžiai triuškins šaulio ženklo atstovus liepdamas jiems arti kiaurą parą. Nesiruošiu pataikauti miniai, nes seniai lioviausi tai daryti. Pirmiausia išsiaiškinu ko žmogui reikia ir ar tikrai reikia. Man astrologija, ezoterika, kūno kalbos studijos, veidotyros studijos ir kt. yra reikalinga tam, kad pažinčiau žmogų, kad dar geriau suprasčiau kurie yra arti mano vidinės kokybės ir kurie ne... Kad dalinčiausi informacija su kitais - tais, kuriems įdomu... Taip pat kažkam padėčiau rasti savo kelią ir tuo pačiu tobulėčiau pati kiekvieno sutikto žmogaus dėka. Nes nėra blogų žmonių. Auksinė tiesa ta, kad kuo daugiau blogio matai aplinkoje, tuo labiau pats esi nedarnus su savimi.... Turintis daug vidinių problemų... Bet viskas yra išgydoma, jei tik pats žmogus to nori.

     Sakoma - dirbk žmogau iki devinto prakaito ir paskui dar tiek... Eik, bėk, šliaužk, tik negulėk... Nes ko negali pakelti, tą gali pavilkti... Kiekvienas žmogus turi didžiulį vidinį potencialą, kurį panaudodamas gali kurti naują save... Ir tai yra įgimti dalykai. Gretintis su aplinka ir įsišlieti į pilką masę vien tam, kad turėtumei ka pasakyti, nes tą kalba visi - tai reiškia prarasti tą įgimtą dalį savęs, savo vidinį vaiką, savo tikrąjį aš. "Baltų varnų" toje masėje vis daugėja, arba tiesiog pradedi jas pastebėti, kai pradedi įsileisti žmones į savo širdį. Todėl rašykite ir išsiaiškinsime ar jums tikrai tos pagalbos reikia, o gal tik laikinai užstrigote savyje... Nes gyvenimo kryžkelėje visada galima atrasti tą ramybės oazę, prie kurios prisilšliejęs atrandi ramybę, bent jau momentinę, tik reikia mokėti tą pastebėti...

 

     1. Ar verta darytis asmeninį gimimo horoskopą jei nežinomas tikslus gimimo laikas?

     Jei žinomas tik apytikslis gimimo laikas, tuomet tikrai galite darytis asmeninį gimimo horoskopą. Dažniausiai keleto minučių paklaida neturi visiškai jokios įtakos asmeninio horoskopo tikslumui, tačiau turi didelę įtaką ateities įvykių prognozavimui. Jei nesate įsitikinęs gimimo laiko tikslumu, visada galima užsisakyti gimimo laiko rektifikaciją. Tiesa, aš darau rektifikaciją tik tuomet, jei gimimo laikas yra +-3 valandos.

 

      2. Ar verta daryti asmeninį vaiko gimimo horoskopą, ar horoskopas neužprogramuos jo ateičiai?

     Tai kiekvieno tėvo/mamos asmeninis pasirinkimas. Visgi pasakytina yra tai, jog neva astrologas gali užprogramuoti vaiko gyvenimą yra ne daugiau nei mitas. Mūsų visuomenėje egzistuoja galybė prietarų. Jei visais jais vadovautumėmės ko gero tai taptų tiesiog pilna 8 valandų darbo diena: nes juoda katė perbėgo per kelią, tad tikrai laukia nelaimė... nes grįžau namo ir nepasižiūrėjau į veidrodį, todėl dabar už kampo manęs tyko baubas... nes neuždariau klozeto dangčio ir dabar tikrai dar labiau skursiu... Nes norint kad krūtinė didelė užaugtų reikia ją trinti vilnone kojine...  Prietarai ir mitai yra sukurti silpnų žmonių silpniems žmonėms. Ir juokingiausia tai, kad prietarai veikia tada, kai pats žmogus jais įtiki. Taip kad jeigu jūs tvirtai tikite kokiu prietaru, neverta net savęs apgaudinėti – jis iš tiesų gali suveikti.

     Tuo pačiu pasakytina ir tai, kad jei jūs jau atvykote pas būrėją ir atsisėdote prie jos stalo, tai reiškia, kad jūs visgi tikite burtais ir tikite, kad būrėja gali jums išpranašauti ateitį. Lygiai tas pats pasakytina ir apie prietarus – jei jau pasąmonėje jais įtikėjote, jie tikrai įgauna galią veikimui. Žmogaus pasąmonė yralabai tvirta galia.

Kiekvienas vaikutis atsineša savo prigimtinį charakterį ir žinant jo būdą kur kas lengviau mažylį auklėti. Nebandyti jo pakeisti. Suvokti, kad jis tiesiog toks gimė ir bandyti išryškinti jo teigiamus charakterio bruožus. Tas pats pasakytina ir apie gabumus ir veikimo kryptis – labai retas vaikas tikrai žino kuo nori būti užaugęs. Dažniausiai žmogus atranda save tik tada, kai jau būna baigęs studijas. Na ir galų gale, spausdami vaiką matematikai, galite praleisti pro akis puikų sportininką...

 

     3. Kiek įtakos žmogaus gyvenimui turi žvaigždės?

    Žmogaus gimimo žemėlapyje aiškiai matomos jo gyvenimo kryptys, talentai ir galimi pasirinkimai. Bet kuris save gerbiantis astrologas kaupia savo asmeninę statistiką apie planetų veikimą žmogaus gyvenime. Būtent astrologija yra pirminis pagrindas, kuriame aiškiai matyti kiek plačios yra žmogaus pasirinkimo galimybės ir ko apskritai jis gali tikėtis iš savo gyvenimo. To pasekoje būtų galima teigti, kad žmogaus gyvenimas apie 80 proc. yra nulemtas jo gimimo horoskopo ir apie 20 proc. jis gali pakeisti save mąstymo, tobulėjimo ir darbo su pasąmone galia. Taip, būtent pakeitus požiūrį ima keistis ir gyvenimo aplinkybės. Tiesa ir tai, kad gebėjimas dirbti su savo pasąmone vėlgi yra nulemtas žvaigždžių. Visgi kiekvienas turi didesnes ar mažesnes galimybes keisti save.

Nepaneigiama yra ir tai, kad šaulio ar skorpiono ženklų įtakoje esantiems žmonėms tai sekasi lengviau (tai nebūtinai turi būti jūsų gimimo ženklas, jūs galite turėti visai kitų savybių nei manote). Tuo tarpu Ožiaragiai ar mergelės apskritai bus daugiau linkę plaukti pasroviui ir jų mąstymas dažnai ganėtinai ribotas... Čia jau kalbame apie racionalumą, aukštą loginį intelektą. Tačiau puikiai žinome, kad emocinis intelektas dažnai gyvenime pasitarnauja kur kas labiau nei loginis.

 

 

      4.Kodėl dvynių gyvenimas dažnai būna skirtingas, juk jie gimė panašiu laiku?

     Kiek praktikoje teko sutikti dvynukų, dažnai jų gimimo laikas skiriasi bent pusvalandžiu. O pusvalandis gimimo žemėlapyje dažnai yra ganėtinai daug. Planetos persikelia į kitas gyvenimo sritis ir to pasekoje kiekvienas dvynukas turi skirtingas sėkmingas savo gyvenimo sritis. Visgi dvyniai dažnai charakteriu labai labai panašūs, tik jų gyvenime gali būti skirtingi pasirinkimai.

Ir vėlgi astrologija suteikia tikrai ne vieną pasirinkimą, todėl daugiau nei juokinga pasakyti žmogui kad jam tinka tik groti smuiku ir nieko kito. Deja, bet dauguma žmonių turi platesnes veiklos pasirinkimo galimybes. Planetų danguje ne tiek jau daug ir netgi kaip pavyzdį galiu pateikti jog tam tikra Neptūno padėtis horoskope gali rodyti ir žmogų menininką, ir jogą, ir alkoholiką... Esmė tik tokia, kad su tokia padėtimi žmogus turi susirasti sau kitą realybę, atitrūkti nuo realaus pasaulio, atpalaiduoti protą ir panirti į pasąmonę. Tik jis pats pasirenka būdą – svaigintis alkoholio liūne ar tapyti ir kurti eilėraščius... Tai puikiai paaiškina tokie praktiniai pavyzdžiai, kai žmogus pusę gyvenimo svaiginosi alkoholiu, o paskui pasinėrė į meditacijas.

Susisiekite su mumis!